אודות הסטודיו

סטודיו WAVE הינו בית למחול מקצועי, השואף למצויינות, ומציע שיעורים במגוון תחומי ריקוד: בלט קלאסי, מחול מודרני, היפ-הופ,  לירי עכשווי, ספורט עמוד, אקרובטיקה ומחול יצירתי. עם המורים הטובים בארץ בתחומם.

בשבילנו הריקוד אינו חוג, הוא דרך חיים. דרך להבנת הגוף והנפש, דרך להקניית ערכים שילוו את הרקדנים שלנו למשך כל חייהם, וההבנה שכדי להגיע להישגים יש צורך במשמעת עצמית, כח רצון והתמדה.

אנחנו, בסטודיו WAVE יודעים כי אפשר להוציא מכל אחת את הרקדנית שבה, וזו שאיפתנו. היחס האישי לכל רקדנית עומד בראש סדר העדיפויות של הסטודיו, שכן הוא משפיע השפעה ישירה על התפתחותה והישגיה של כל אחת. הסטודיו משמש בית לרקדניות וכך, ביחד ובליווי רצוף ואישי, אנו שואפים להגיע להישגים הגבוהים ביותר.

הסטודיו פועל בשלושה מסלולים:

1. מסלול חוגים  2. מסלול מקצועי  3. מסלול להקות תחרותיות

מלבד הפעילות השוטפת, משתתף הסטודיו דרך קבע בכנסי מחול ארציים, בקורסים מתקדמים בזמן החגים וכן מקיים מופעים במועדים מיוחדים במסגרת הקהילה. ההשתתפות בחלק מן הפעילויות כרוכה בתשלום נוסף. בכנסי-המחול ובקורסים הנוספים מתנסות הרקדניות בווריאציות חדשות של תנועה, נפגשות עם מורים ועם רקדניות מכל רחבי-הארץ, ועוברות שיעורי-העשרה שמטרתם להרחיב את ההכרות עם הגוונים הרבים של עולם המחול. במהלך חופשת הפסח ובחופש הגדול תתקיים במרכז קייטנה/קורס קיץ. שם יתנסו המשתתפים בכל סגנונות הריקוד. פרטים יפורסמו במהלך השנה.

בסוף כל שנה אנו עורכים מופע סיום חגיגי ומקצועי. הרקדניות לוקחות חלק בהכנה של קטעי מחול (כוראוגרפיה) וכמובן בחוויית ההופעה על במה מקצועית מול קהל. כרטיסים למופעי הסיום ניתן להשיג בסטודיו.

רכישת כרטיסים למופעי הסיום כרוכה בתשלום נוסף.

פורסם ב: