מערכת שעות קיסריה


יוםאיוםביוםגיוםדיוםהיוםו
16:00-17:10
מודרני-מור
כיתות ז-ח
סטודיו גו אקטיב
16:00-16:45
בלט-ליגל
כיתות ג-ד
סטודיו גו אקטיב
16:00-16:45
היפהופ-קים
כיתות ג-ד
אולם ספורט
15:45-16:45
עמוד
נערות
סטודיו עמוד
16:00-17:00
היפהופ-עומר ואסף
כיתות ג-ד
סטודיו גו אקטיב
9:30-10:30
עמוד-אפרת
בוגרים 18+
סטודיו עמוד
16:00-17:10
לוליפופס
כיתות ה-ו
אולם ספורט
16:00-17:00
עכשווי-תומר
כיתות ה-ו
אולם ספורט
16:45-17:30
היפהופ-קים
גן חובה
אולם ספורט
16:00-17:00
להקה
לוליפופס
אולם ספורט
16:00-17:00
בלט
כיתות ה-ו
אולם ספורט
11:15-12:30
אקרובטיקה-יאיר
חטיבה\תיכון
סטודיו עמוד
17:20-18:30
מודרני-מור
כיתות ה-ו
סטודיו גו אקטיב
16:45-18:00
בלט-ליגל
כיתות ז-ח
סטודיו גו אקטיב
17:30-18:45
היפהופ-קים
כיתות א-ב
אולם ספורט
16:30-17:15
מודרני-ליגל
כיתות ג-ד
סטודיו גו אקטיב
17:00-17:45
בלט
גיל 4-5
אולם ספורט
12:30-13:45
אקרובטיקה-יאיר
יסודי
סטודיו עמוד
17:20-18:30
מיני-מרכוס
כיתות ז-ח
אולם ספורט
16:30-17:30
עמוד-עלמה
כיתות א ב ג
סטודיו עמוד
19:00-20:00
אימון-דני
אולם ספורט
17:00-18:30
היפהופ-בר
WAVE MINI
אולם ספורט
17:00-18:00
היפהופ-עומר ואסף
כיתות ה-ו
סטודיו גו אקטיב
12:30-14:00
היפהופ פתוח
חטיבה - פעם בחודש!
אולם ספורט
18:30-19:50
מודרני-מור
תיכון
סטודיו גו אקטיב
17:00-18:30
עכשווי-תומר
כיתה ט
אולם ספורט
19:00-20:00
עמוד-גאלה
בוגרים 18+
סטודיו עמוד
17:15-18:15
בלט-ליגל
כיתות י-יב
סטודיו גו אקטיב
17:30-18:30
עמוד-שירה
כיתות ה-ז
סטודיו עמוד
14:00-15:30
היפהופ פתוח
תיכון - פעם בחודש!
אולם ספורט
18:30-19:50
אוניקס-מרכוס
כיתה ט
אולם ספורט
17:30-18:30
עמוד-עלמה
כיתות ד ה ו
סטודיו עמוד
20:00-21:00
עמוד-גאלה
בוגרים 18+
סטודיו עמוד
18:15-19:15
מודרני-ליגל
כיתות י-יב
סטודיו גו אקטיב
17:45-18:30
בלט
כיתות א-ב
אולם ספורט
20:00-21:25
מודרני-מור
כיתה ט
סטודיו גו אקטיב
18:00-19:30
בלט-ליגל
תיכון
סטודיו גו אקטיב
21:00-22:00
עמוד-גאלה
בוגרים 18+
סטודיו עמוד
18:30-20:00
להקה-בר בנימין
WAVE ONYX
אולם ספורט
18:00-19:15
היפהופ-עומר ואסף
חטיבה\תיכון
סטודיו גו אקטיב
20:00-21:25
קרו-מרכוס
כיתות י-יב
אולם ספורט
18:30-19:45
עכשווי-תומר
כיתות ז-ח
אולם ספורט
19:15-20:15
בלט-ליגל
כיתות ז-ח
סטודיו גו אקטיב
18:30-19:30
עמוד-שירה
כיתות א-ד
סטודיו עמוד
19:30-20:30
עמוד-גאלה
בוגרים 18+
סטודיו עמוד
18:30-19:30
עמוד-עלמה
חטיבה\תיכון
סטודיו עמוד
20:00-21:30
להקה-בר בנימין
WAVE CREW
אולם ספורט
18:30-19:30
בלט
כיתות ה-ו
אולם ספורט
20:30-21:30
עמוד-גאלה
בוגרים 18+
סטודיו עמוד
19:30-20:30
עמוד-עלמה
חטיבה\תיכון
סטודיו עמוד
20:15-21:30
בלט-ליגל
כיתה ט
סטודיו גו אקטיב
19:30-20:30
עמוד-שירה
חטיבה\תיכון
סטודיו עמוד
19:30-20:30
בלט-ליגל
כיתה ט
סטודיו גו אקטיב
19:30-20:30
אימון דני
סטודיו גו אקטיב
19:45-21:15
עכשווי-תומר
תיכון
אולם ספורט
19:30-20:30
לירי מודרני פתוח
כיתות ה' ומעלה
אולם ספורט
20:30-21:30
פוינט
כיתה ט
סטודיו גו אקטיב
20:30-21:30
עמוד-שירה
בוגרים 18+
סטודיו עמוד
20:30-21:30
עמוד-עלמה
בוגרים 18+
סטודיו עמוד

קיסריה בנימינה מעגן מכאל מרכז מירב עתלית

ימים:

יוםא
16:00-17:10
מודרני-מור
כיתות ז-ח
סטודיו גו אקטיב
16:00-17:10
לוליפופס
כיתות ה-ו
אולם ספורט
17:20-18:30
מודרני-מור
כיתות ה-ו
סטודיו גו אקטיב
17:20-18:30
מיני-מרכוס
כיתות ז-ח
אולם ספורט
18:30-19:50
מודרני-מור
תיכון
סטודיו גו אקטיב
18:30-19:50
אוניקס-מרכוס
כיתה ט
אולם ספורט
20:00-21:25
מודרני-מור
כיתה ט
סטודיו גו אקטיב
20:00-21:25
קרו-מרכוס
כיתות י-יב
אולם ספורט
19:30-20:30
עמוד-גאלה
בוגרים 18+
סטודיו עמוד
20:30-21:30
עמוד-גאלה
בוגרים 18+
סטודיו עמוד
יוםב
16:00-16:45
בלט-ליגל
כיתות ג-ד
סטודיו גו אקטיב
16:00-17:00
עכשווי-תומר
כיתות ה-ו
אולם ספורט
16:45-18:00
בלט-ליגל
כיתות ז-ח
סטודיו גו אקטיב
16:30-17:30
עמוד-עלמה
כיתות א ב ג
סטודיו עמוד
17:00-18:30
עכשווי-תומר
כיתה ט
אולם ספורט
17:30-18:30
עמוד-עלמה
כיתות ד ה ו
סטודיו עמוד
18:00-19:30
בלט-ליגל
תיכון
סטודיו גו אקטיב
18:30-19:45
עכשווי-תומר
כיתות ז-ח
אולם ספורט
18:30-19:30
עמוד-עלמה
חטיבה\תיכון
סטודיו עמוד
19:30-20:30
עמוד-עלמה
חטיבה\תיכון
סטודיו עמוד
19:30-20:30
בלט-ליגל
כיתה ט
סטודיו גו אקטיב
19:45-21:15
עכשווי-תומר
תיכון
אולם ספורט
20:30-21:30
פוינט
כיתה ט
סטודיו גו אקטיב
20:30-21:30
עמוד-עלמה
בוגרים 18+
סטודיו עמוד
יוםג
16:00-16:45
היפהופ-קים
כיתות ג-ד
אולם ספורט
16:45-17:30
היפהופ-קים
גן חובה
אולם ספורט
17:30-18:45
היפהופ-קים
כיתות א-ב
אולם ספורט
19:00-20:00
אימון-דני
אולם ספורט
19:00-20:00
עמוד-גאלה
בוגרים 18+
סטודיו עמוד
20:00-21:00
עמוד-גאלה
בוגרים 18+
סטודיו עמוד
21:00-22:00
עמוד-גאלה
בוגרים 18+
סטודיו עמוד
יוםד
15:45-16:45
עמוד
נערות
סטודיו עמוד
16:00-17:00
להקה
לוליפופס
אולם ספורט
16:30-17:15
מודרני-ליגל
כיתות ג-ד
סטודיו גו אקטיב
17:00-18:30
היפהופ-בר
WAVE MINI
אולם ספורט
17:15-18:15
בלט-ליגל
כיתות י-יב
סטודיו גו אקטיב
18:15-19:15
מודרני-ליגל
כיתות י-יב
סטודיו גו אקטיב
18:30-20:00
להקה-בר בנימין
WAVE ONYX
אולם ספורט
19:15-20:15
בלט-ליגל
כיתות ז-ח
סטודיו גו אקטיב
20:00-21:30
להקה-בר בנימין
WAVE CREW
אולם ספורט
20:15-21:30
בלט-ליגל
כיתה ט
סטודיו גו אקטיב
יוםה
16:00-17:00
היפהופ-עומר ואסף
כיתות ג-ד
סטודיו גו אקטיב
16:00-17:00
בלט
כיתות ה-ו
אולם ספורט
17:00-17:45
בלט
גיל 4-5
אולם ספורט
17:00-18:00
היפהופ-עומר ואסף
כיתות ה-ו
סטודיו גו אקטיב
17:30-18:30
עמוד-שירה
כיתות ה-ז
סטודיו עמוד
17:45-18:30
בלט
כיתות א-ב
אולם ספורט
18:00-19:15
היפהופ-עומר ואסף
חטיבה\תיכון
סטודיו גו אקטיב
18:30-19:30
עמוד-שירה
כיתות א-ד
סטודיו עמוד
18:30-19:30
בלט
כיתות ה-ו
אולם ספורט
19:30-20:30
עמוד-שירה
חטיבה\תיכון
סטודיו עמוד
19:30-20:30
אימון דני
סטודיו גו אקטיב
19:30-20:30
לירי מודרני פתוח
כיתות ה' ומעלה
אולם ספורט
20:30-21:30
עמוד-שירה
בוגרים 18+
סטודיו עמוד
יוםו
9:30-10:30
עמוד-אפרת
בוגרים 18+
סטודיו עמוד
11:15-12:30
אקרובטיקה-יאיר
חטיבה\תיכון
סטודיו עמוד
12:30-13:45
אקרובטיקה-יאיר
יסודי
סטודיו עמוד
12:30-14:00
היפהופ פתוח
חטיבה - פעם בחודש!
אולם ספורט
14:00-15:30
היפהופ פתוח
תיכון - פעם בחודש!
אולם ספורט
פורסם ב: