מערכת שעות קיסריה


יוםאיוםביוםגיוםדיוםהיוםו
בלט א-ב-ג
ליגל
16:00-16:45
סטודיו גו אקטיב
לירי עכשווי ד-ה
תומר
16:00-17:00
אולם ספורט
מחול יצירתי גיל 3
אביב
16:30-17:15
אולם ספורט
היפהופ פתוח
מאיה
15:45-16:45
אולם ספורט
היפהופ ב-ג
ללי
16:15-17:00
סטודיו גו אקטיב
עמוד 18+
אפרת
9:30-10:30
סטודיו עמוד
מודרני ד-ה
מור
16:00-17:00
אולם ספורט
היפהופ ב-ג
ללי
16:30-17:15
סטודיו גו אקטיב
מחול יצירתי גיל 4-5
אביב
17:15-18:00
אולם ספורט
בלט ד-ה
ליגל
16:00-17:00
סטודיו גו אקטיב
היפהופ פתוח ו-ז
בר
16:15-17:30
אולם ספורט
אקרובטיקה חטיבה
/תיכון - יאיר
11:15-12:30
סטודיו עמוד
עמוד נערות
הילה
16:30-17:30
סטודיו עמוד
לירי עכשווי ו-ז
תומר
17:00-18:15
אולם ספורט
גמישות
מיה
17:30-18:15
סטודיו עמוד
wave mini
בר
16:45-18:15
אולם ספורט
עמוד נערות
שירה
16:30-17:30
סטודיו עמוד
היפהופ פתוח חטיבה
מורה מתחלף
12:30-14:00
אולם ספורט
בלט ו-ז
ליגל
16:45-18:00
סטודיו גו אקטיב
היפהופ להקת לוליפופס
ללי
17:15-18:15
סטודיו גו אקטיב
אימון כח
דני
18:15-19:15
סטודיו עמוד
בלט תיכון
ליגל
17:00-18:00
סטודיו גו אקטיב
היפהופ גיל 5 כיתה א
ללי
17:00-17:45
סטודיו גו אקטיב
אקרובטיקה יסודי
יאיר
12:30-13:45
סטודיו עמוד
מודרני ח-ט
מור
17:00-18:30
אולם ספורט
לירי עכשווי ח-ט
תומר
18:15-19:45
אולם ספורט
עמוד 18+
גאלה
19:30-20:30
סטודיו עמוד
מודרני תיכון
ליגל
18:00-19:00
סטודיו גו אקטיב
היפהופ ד-ה
בר
17:30-18:30
אולם ספורט
street workout ו-יב
יאיר
13:45-15:00
סטודיו עמוד
עמוד נערות
הילה
17:30-18:30
סטודיו עמוד
להקת אינפיניטי
ללי
18:15-19:45
סטודיו גו אקטיב
עמוד 18+
גאלה
20:30-21:30
סטודיו עמוד
wave onyx
בר
18:15-19:45
אולם ספורט
עמוד נערות
שירה
17:30-18:30
סטודיו עמוד
היפהופ פתוח תיכון
מורה מתחלף
14:00-15:30
אולם ספורט
בלט תיכון
ליגל
18:00-19:30
סטודיו גו אקטיב
לירי עכשווי תיכון
תומר
19:45-21:15
אולם ספורט
בלט ו-ז
ליגל
19:00-20:00
סטודיו גו אקטיב
עמוד נערות
שירה
18:30-19:30
סטודיו עמוד
מודרני ו-ז
מור בר זכאי
18:30-19:45
אולם ספורט
לירי פתוח
ללי
19:45-21:00
סטודיו גו אקטיב
wave crew
בר
19:45-21:15
אולם ספורט
אימון כח
דני
19:15-20:00
אולם ספורט
עמוד נערות
הילה
18:30-19:30
סטודיו עמוד
בלט ח-ט
ליגל
20:00-21:15
סטודיו גו אקטיב
עמוד 18+
גאלה
19:30-20:30
סטודיו עמוד
שבת- אימון כח
דני
11:30-12:30
אולם ספורט
בלט ח-ט
ליגל
19:30-21:00
סטודיו גו אקטיב
עמוד 18+
גאלה
20:30-21:30
סטודיו עמוד
מודרני תיכון
מור
19:45-21:15
אולם ספורט
עמוד 18+
הילה
19:30-20:30
סטודיו עמוד
עמוד 18+
הילה
20:30-21:30
סטודיו עמוד

קיסריה בנימינה מעגן מכאל מרכז מירב

ימים:

יוםא
בלט א-ב-ג
ליגל
16:00-16:45
סטודיו גו אקטיב
מודרני ד-ה
מור
16:00-17:00
אולם ספורט
עמוד נערות
הילה
16:30-17:30
סטודיו עמוד
בלט ו-ז
ליגל
16:45-18:00
סטודיו גו אקטיב
מודרני ח-ט
מור
17:00-18:30
אולם ספורט
עמוד נערות
הילה
17:30-18:30
סטודיו עמוד
בלט תיכון
ליגל
18:00-19:30
סטודיו גו אקטיב
מודרני ו-ז
מור בר זכאי
18:30-19:45
אולם ספורט
עמוד נערות
הילה
18:30-19:30
סטודיו עמוד
בלט ח-ט
ליגל
19:30-21:00
סטודיו גו אקטיב
מודרני תיכון
מור
19:45-21:15
אולם ספורט
עמוד 18+
הילה
19:30-20:30
סטודיו עמוד
עמוד 18+
הילה
20:30-21:30
סטודיו עמוד
יוםב
לירי עכשווי ד-ה
תומר
16:00-17:00
אולם ספורט
היפהופ ב-ג
ללי
16:30-17:15
סטודיו גו אקטיב
לירי עכשווי ו-ז
תומר
17:00-18:15
אולם ספורט
היפהופ להקת לוליפופס
ללי
17:15-18:15
סטודיו גו אקטיב
לירי עכשווי ח-ט
תומר
18:15-19:45
אולם ספורט
להקת אינפיניטי
ללי
18:15-19:45
סטודיו גו אקטיב
לירי עכשווי תיכון
תומר
19:45-21:15
אולם ספורט
לירי פתוח
ללי
19:45-21:00
סטודיו גו אקטיב
יוםג
מחול יצירתי גיל 3
אביב
16:30-17:15
אולם ספורט
מחול יצירתי גיל 4-5
אביב
17:15-18:00
אולם ספורט
גמישות
מיה
17:30-18:15
סטודיו עמוד
אימון כח
דני
18:15-19:15
סטודיו עמוד
עמוד 18+
גאלה
19:30-20:30
סטודיו עמוד
עמוד 18+
גאלה
20:30-21:30
סטודיו עמוד
יוםד
היפהופ פתוח
מאיה
15:45-16:45
אולם ספורט
בלט ד-ה
ליגל
16:00-17:00
סטודיו גו אקטיב
wave mini
בר
16:45-18:15
אולם ספורט
בלט תיכון
ליגל
17:00-18:00
סטודיו גו אקטיב
מודרני תיכון
ליגל
18:00-19:00
סטודיו גו אקטיב
wave onyx
בר
18:15-19:45
אולם ספורט
בלט ו-ז
ליגל
19:00-20:00
סטודיו גו אקטיב
wave crew
בר
19:45-21:15
אולם ספורט
בלט ח-ט
ליגל
20:00-21:15
סטודיו גו אקטיב
יוםה
היפהופ ב-ג
ללי
16:15-17:00
סטודיו גו אקטיב
היפהופ פתוח ו-ז
בר
16:15-17:30
אולם ספורט
עמוד נערות
שירה
16:30-17:30
סטודיו עמוד
היפהופ גיל 5 כיתה א
ללי
17:00-17:45
סטודיו גו אקטיב
היפהופ ד-ה
בר
17:30-18:30
אולם ספורט
עמוד נערות
שירה
17:30-18:30
סטודיו עמוד
עמוד נערות
שירה
18:30-19:30
סטודיו עמוד
אימון כח
דני
19:15-20:00
אולם ספורט
עמוד 18+
גאלה
19:30-20:30
סטודיו עמוד
עמוד 18+
גאלה
20:30-21:30
סטודיו עמוד
יוםו
עמוד 18+
אפרת
9:30-10:30
סטודיו עמוד
אקרובטיקה חטיבה
/תיכון - יאיר
11:15-12:30
סטודיו עמוד
היפהופ פתוח חטיבה
מורה מתחלף
12:30-14:00
אולם ספורט
אקרובטיקה יסודי
יאיר
12:30-13:45
סטודיו עמוד
street workout ו-יב
יאיר
13:45-15:00
סטודיו עמוד
היפהופ פתוח תיכון
מורה מתחלף
14:00-15:30
אולם ספורט
שבת- אימון כח
דני
11:30-12:30
אולם ספורט
פורסם ב: